Концертний Зал ім. Чайковського

521

Пам’ятки в Концертний Зал ім. Чайковського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Концертний Зал ім. Чайковського, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Концертний Зал імені Чайковського знаходиться на Тріумфальній площі в Москві. Він був відкритий в 1940 році, до 100-річчя з дня народження великого російського композитора Петра Ілліча Чайковського і сьогодні є головним концертним майданчиком Московської філармонії. Протягом кількох десятиліть Концертний Зал імені Чайковського користується всесоюзної популярністю і навіть в роки Великої Вітчизняної війни він не припинив існування і проводив концерти кращих музикантів.

У 1957 році в залі був встановлений орган, який поклав початок відродженню органної культури в Росії. Сьогодні у відреставрованому і оновленому Концертному Залі імені Чайковського проводяться виступи провідних солістів, симфонічних оркестрів, хорових, хореографічних, фольклорних, естрадних колективів, ставляться опери та проводяться численні фестивалі. В останні роки особлива увага приділяється юним слухачам, тут регулярно проводяться вистави і концерти, адресовані самим маленьким відвідувачам Концертного Залу імені Чайковського.