«Космічна голка»

399

Пам’ятки в «Космічна голка», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в «Космічна голка», екскурсовод, замовити екскурсію,

Космічна голка – знаменита башта, яка стала чи не головною визначною пам’яткою Сіетла, справжнім символом міста. Монумент заввишки 184 метри – це дарунок місту від Всесвітньої виставки, що проходила в Сіетлі в 1962 році.

Своїми обрисами Космічна голка чимось нагадує величезну вежу з посадочним майданчиком для літаючої тарілки. Звідси відкриваються чудові види на мальовничі околиці Сіетла – прекрасно видно і Каскадні гори, хребет Олімпік, і узбережжі Тихого океану. Тут же розташований ресторан “Небесний місто”. Це незвичайний ресторан, він обертається і один оборот займає рівно 47 хвилин, так що можна милуватися панорамою міста і насолоджуватися трапезою одночасно. “Небесний місто” вважається найбільшим рестораном на узбережжі, а його меню – найвишуканішим. Купити що-небудь на пам’ять можна у магазині сувенірів, який також знаходиться на верхній площадці.