Костел Всіх Святих в Седлеце

106

Пам’ятки в Костел Всіх Святих в Седлеце, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Костел Всіх Святих в Седлеце, екскурсовод, замовити екскурсію,

Костел Всіх Святих знаходиться містечку Седлець, у Чехії. На початку XV століття року на цвинтарі Седлецького монастиря була споруджена церква Всіх Святих. Готичний костел набув сьогоднішній вигляд у стилі бароко в процесі будівельних робіт, які здійснив Ян Блажей Сантіні на початку XVIII століття.

Храм споруджений в центрі кладовища, яке стало вважатися Святою землею, після того, як абат Седлеца розсипав по монастирському цвинтарю жменю землі з Голгофи, привезену ним з Єрусалиму. З тих пір, кладовище стало стрімко збільшуватися ― тут прагнули бути похованими безліч знатних і багатих людей з Європи. Під час епідемії чуми і гуситських воєн територія його ще більше розрослися.

Поступово кістки вилучалися з землі і складалися у величезні піраміди всередині церкви у вигляді дзвонів. Згодом, в 1710 році, різьбяр Ринт з вибілених їм кісток склав чаші, хрест, герб роду. Особливо вражає центральна люстра з кісток людського скелета.
Прикраси в Костелі Всіх Святих складаються з останків 40 тисяч людей.