Кремлівський сад

449

Пам’ятки в Кремлівський сад, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Кремлівський сад, екскурсовод, замовити екскурсію,

Кремлівський сад знаходиться в місті Тула і обрамляє стіни Тульського Кремля. Рішення про створення саду виникло в 1834 році, коли по місту прокотилася руйнівні пожежі, які знищили безліч будівель, в тому числі і навколо Кремля. Територію навколо засадили молодими липами і урочисто відкрили садок у 1837 році.

В Кремлівському саду довгий час у кожної алеї було свою неофіційну назву: Буфетна алея, алея Кохання, Міщанська, Дворянська, Театральна і інші алеї. У Нижньому саду перебувала альтанка під назвою «павільйон» або «вокзал», в якій влаштовувалися концерти і збирався міської бомонд. «Павільйон» згорів на початку XX століття, відновлювати його не стали.

Після революції 1905 року дерева в Кремлівському саду почали гинути, скрізь був сміття. Але вже в 1910 році на алеях встановили урни, був організований полив старих лип, сад був відновлений. В наші дні Кремлівський сад є популярним серед місцевих жителів і гостей міста місцем прогулянок.