Квартал sest Auguer

367

Пам’ятки в Квартал s'Auguer, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Квартал s'Auguer, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Квартал s’est Auguer – це один із самих старих районів іспанського курорту Бланес, в якому раніше селилися моряки і рибалки. Сьогодні цей мальовничий квартал є центром туристичної життя Бланеса.

Рибацький квартал s’est Auguer тягнеться від міського порту і являє собою найбільш давню частину міста. На відміну від південних районів Бланеса, забудованих вже в сучасний час, в кварталі s Auguer досі можна помилуватися старими будинками і вузькими середньовічними вуличками. Також тут розташовується велика кількість різноманітних кафе і ресторанчиків, в яких туристам пропонують спробувати вишукані рибні страви і морські делікатеси.

З кварталу s’est Auguer дуже легко потрапити в центр міста, а також до міського пляжу. В цілому, цей район надзвичайно любимо туристами і є популярним місцем для прогулянок – в кварталі s Auguer панує абсолютно особлива романтична атмосфера, незмінно чаруюча мандрівників.