Магазин тайської косметики «MISTINE»

457

Пам’ятки в Магазин тайської косметики «MISTINE», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Магазин тайської косметики «MISTINE», екскурсовод, замовити екскурсію,

Магазин «MISTINE» -це магазин, що пропонує Вам широкий вибір страв тайської косметики відомого косметичного бренду Mistine.

Тайська косметика, яка дозволяє довше зберігати свою молодість, виготовляється на основі тільки натуральних компонентів, таких як зелений чай, морські водорості, ефірні олії тропічних дерев та інші.

Унікальна властивість тайської косметики можна пояснити тим, що досить багато тропічні рослини володіють неповторними лікувальними властивостями, і правильне поєднання корисних речовин дозволяє отримати натуральну косметику для омолодження, живлення і зволоження шкіри обличчя і тіла.

У магазині з продажу тайської косметики «Mistine» на Кароне біля готелю PHUKET HERITAGE можна знайти практично будь-які косметичні засоби: креми і маски для догляду за шкірою обличчя і тіла, дезодоранти, різні шампуні і бальзами ополіскувачі, пілінги, скраби і багато іншого.

Також, вся тайська косметика є гіпоалергенною.