Макет паровоза Моторний

425

Пам’ятки в Макет паровоза "Моторний", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Макет паровоза "Моторний", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

«Моторний» — це паровоз, який відкрив рух по Царськосельській залізниці, яка була однією з перших в Росії, використовувалися для загального користування. Сам «Моторний» не зберігся, але існує його повнорозмірний макет, встановлений в 2001 році до 100-річчя Транссибірської магістралі на території вокзалу Дніпропетровськ-Головний.

Макет був виготовлений за ініціативою бази депо Ленінград-Балтійський. У його створенні брав участь ряд локомотивних станцій, які виготовили колісні пари, рами та системи ресорного підвішування, а також – електровагоноремонтний завод, який виконав усі головні деталі макета. З часом, під дією дощів і вітрів, він почав поступово руйнуватися.

Його відреставрували разом з павільйоном напередодні 170-річчя ювілею російських залізниць. Це місце є досить популярним серед туристів, які цікавляться історією розвитку залізничного транспорту Росії.