Манежна площа

793

Пам’ятки в Манежна площа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Манежна площа, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Манежна площа – велика і красива площа в центрі Санкт-Петербурга, яка була створена ще в XIX столітті і існує з 1836 року. Спочатку вона називалася Михайлівською, потім Караванної площею, і лише 28 квітня 1866 року їй присвоїли сьогоднішню назву.

Манежна площа знаходиться на західному березі річки Фонтанка, в центральній частині Санкт-Петербурга. На сході її обмежує вулиця Караванна, на заході – Італійська вулиця. На цю площу можна легко потрапити з пішохідної вулиці Мала Садова. Особливої уваги на неї заслуговує архітектурний ансамбль, який сформувався в кінці xix століття і на початку XX століття. Ансамбль Манежній площі складається з пам’яток архітектури, які включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Це будівлі стаєнь Михайлівського замку, Михайлівський манеж і сучасний Будинок Радіо – будинок Санкт-Петербурзького благородного зборів.

Манежну площу не раз перебудовували і реконструювали, на ній розташовано кілька пам’ятників – В. С. Тургенєву, скульптурна композиція «Жінка з дітьми», а центральну частину площі прикрашає затишний сквер з великим фонтаном.