Маретариум

597

Пам’ятки в Маретариум, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Маретариум, екскурсовод, замовити екскурсію,

Маретариум – це унікальний виставковий акваріум, відповідний світовим стандартам. Він розташований у місті Котка, Фінляндія. Цей музей є знаком поваги водного світу країни, адже саме тут відвідувачі зможуть ознайомитися з незвичайними представниками іхтіофауни. У Маретариуме мешкають більш ніж 50 видів риб. Крім цього, в морському музеї знаходяться виставки, які розповідають про результати новітніх досліджень учених, а також магазин морських сувенірів, Морський театр, зали, в яких проводять дослідницькі семінари, і кафе «Мері Кафе Кристипа».

У Маретариуме ви зможете отримати детальну інформацію про визначні пам’ятки міста Котка, особливо про національному парку, розташованому в східній частині Фінської затоки. Цей чудовий музей виступає результатом спільної роботи університету міста Гельсінкі, адміністрації міста Котка і Науково-дослідного центру рибного і мисливського господарства.

Будівництво Маретариума було розпочато в червні 2001 року, а на початку травня 2002 року він був відкрив для відвідувачів. Тут увазі глядача запропоновані 22 унікальних тематичних акваріума і величезний басейн циліндричної форми, місткістю на 500 000 літрів, в якому представлений підводний світ Балтійського моря. Його глибина становить 7 метрів, приблизно стільки ж, скільки становить середня глибина фінських озер.