Маяк в Ахыркапы

404

Пам’ятки в Маяк в Ахыркапы, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Маяк в Ахыркапы, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 10 922

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Маяк в Ахыркапы був побудований французькими майстрами в 18 столітті і являє собою білокам’яну вежу висотою 26 метрів, що підноситься на західному березі Босфору. Колишня назва – Аястефанос. Потім маяк був перейменований в Ешиль-койский – за назвою району, в якому він знаходиться. Маяк славиться своєю красою і є сьогодні історичною та архітектурною пам’яткою.

Побудувати маяк у Стамбулі було вирішено після того, як у 18 столітті судно під керівництвом капітана Хаджі вночі сіло на мілину неподалік від Кумкапы. Тоді спостерігав за роботами з порятунку корабля султан Осман III почув, як моряки говорили між собою про необхідність встановити маяк на фортечних стінах. Султан негайно віддав наказ про початок будівництва. Так в районі Ахыркапы був зведений перший і відомий далеко за межами міста маяк. З тих пір кораблі, що йдуть на Босфор з Мармурового моря, без праці встановлюють потрібний маршрут.