Мечеть Мюрат Реиза і турецьке кладовище у Родосі

252

Пам’ятки в Мечеть Мюрат Реиза і турецьке кладовище в Родосі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Мечеть Мюрат Реиза і турецьке кладовище в Родосі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Мечеть Мюрат Реиза — одна з найцікавіших архітектурних пам’яток Родосу. Вона розташована в так званій Новій частині міста, де зосереджені численні пам’ятники, побудовані в роки турецької та італійської окупації.

Мечеть Мюрат Реиза знаходиться неподалік від Палацу Правління, в декількох десятках метрів на північ від нього. Попередницею будівлі мечеті була побудована кількома століттями раніше і не збереглася, на той момент католицька церква Святого Антонія. Невелика і мальовнича мечеть Мюрат Реиза була зведена в роки правління султана Сулеймана II Пишного і була центральним храмом стародавнього турецького кладовища. Тут спочивають численні знатні мусульмани і деякі представники керівної верхівки Османської імперії, які були на Родосі у вигнанні і знайшли тут свій останній притулок.