Меморіал Джефферсона

280

Пам’ятки в Меморіал Джефферсона, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Меморіал Джефферсона, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 66

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Під час занурення в історію Сполучених Штатів і прогулянки по пам’ятним місцям Меморіал Джефферсона повинен бути одним з обов’язкових пунктів. Цей меморіальний комплекс був зведений на честь Томаса Джефферсона — третього президента, який увійшов в історію як «батько-засновник Сполучених Штатів Америки і написав текст Декларації незалежності.

Будівництво Меморіалу почалося 15 грудня 1938 року, а перший камінь у фундамент заклав президент Франклін Рузвельт. Його було вирішено зводити вздовж приливного басейну, оточений квітучими вишневими деревами, завезеними з Японії.

Це місце було вибрано не тільки як саме видне місце з обговорюваних варіантів. Головним чином, передбачалося, що новий меморіал буде завершенням архітектурної композиції — прямокутника, в який входять Білий дім, Капітолій, меморіал Лінкольна і меморіал Джефферсона.

Неокласичний стиль, в якому був збудований Меморіал, активно впроваджувався у Сполучених Штатах самим Джефферсоном. У 1947 році в самому центрі була встановлена статуя Томаса Джефферсона, зображеного в повний зріст. На стінах всередині меморіалу викарбувані чотири цитати з головних його робіт про свободу, демократію і силі закону — основні принципи та ідеї «батька-засновника» США.