Мис Кап Ферра

92

Пам’ятки в Мис Кап Ферра, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Мис Кап Ферра, екскурсовод, замовити екскурсію,

Кап-Ферра – курортне містечко, комуна під Франції, регіон Лазурний берег, департамент Приморські Альпи. Курорт розташований на виступаючому мисі Лазурного берега.

Історія Кап-Ферра як курортного міста починається у 1902 році, коли король Бельгії Леопольд II, помітив цей мальовничий рибальське селище і вирішив побудувати тут розкішну віллу для своєї коханки Каролін Лакруа. На сьогоднішній день Вілла Леопольда є найдорожчим маєтком в світі і залишається пам’яткою історії та культури Франції.

З плином часу все більше і більше іменитих та навіть коронованих осіб закохувалися в цей потопаючий в зелені містечко з дивовижними морськими пейзажами. Поступово Кап-Ферра забудовувався дорогими будинками і віллами. У 2012 році нерухомість в Кап-Ферра була визнана другою в списку найдорожчої нерухомості в світі, після Монако. Щорічно мис Кап-Ферра приваблює безліч туристів з різних куточків світу.