Міські ворота Кракова

277

Пам’ятки в Міські ворота Кракова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Міські ворота Кракова, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 549

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міські ворота Кракова розташовані в історичному центрі міста, на Флорентійської вулиці, і починаючи з часів заснування міста в XIII столітті вони були в’їзними воротами і частиною міських оборонних мурів. У загальній складності таких воріт у Кракові налічується дев’ять, і кожні мають свою власну назву.

Як не важко здогадатися, первісна функція міських воріт тісно перепліталася з головним призначенням міських стін, це не пропустити в місто ворога. Згідно традиції, ворота кожен день відкривалися рано вранці і ввечері закривалися, при цьому міський трубач своєю грою говорив не тільки про відкриття і закриття воріт, але і про наближення до міста ворожих військ.

Згідно з легендою, коли один з трубачів помітив наступаючу армію ворога і засурмив, щоб попередити жителів про небезпеку, що наближається, підступна стріла загарбника вбила його під час виконання мелодії, так і не давши закінчити її. З тих пір у пам’ять про це трубаче, встановилася традиція щодня виконувати біля міських воріт сумну мелодію, не догравав її до кінця.