Могила Абрама Ганнібала

321

Пам’ятки в Могила Абрама Ганнібала, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Могила Абрама Ганнібала, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Абрам Петрович Ганнібал, відомий світові не тільки як прямий родич А. С. Пушкіна, але і як російський військовий і державний діяч, був похований у 1781 році на старому Суйдинском кладовищі. На жаль, місце поховання не збереглося, але на передбачуваному місці могили у 1871 році була встановлена гранітна плита з написом «Ганнібал». Проте у 1922 році після зміни влади всі надгробні камені з кладовищ були використані як фундаменти для споруджуваних бараків, а вже у 1970 році старе кладовище з могилою Абрама Петровича і зовсім було зорано і використано в якості поля, на якому посадили картоплю.

У справжній же момент надгробок, що свідчить «Тут похований прадід А. С. Пушкіна Абрам Петрович Ганнібал, видатний російський математик, фортифікатор і гідротехнік. 1697-1781» встановлено в селі Воскресенське Гатчинського району Ленінградської області.