Монастир Святої Теклі

436

Пам’ятки в Монастир Святої Теклі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Монастир Святої Теклі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Монастир Святої Теклі – це старовинна церковна установа, що знаходиться біля села Мосфилоти. Спочатку він споруджувався як духовна обитель для чоловіків. Перше його будова з’явилася в 1780 році. В цей час тут виникли перші чернечі келії і базиліка. У XX столітті в будівлі монастиря розташовувалася школа. В даний час в його будівлях знаходиться жіночий монастир. На його території розташовуються кілька келій, трапезна церква.

Однією з найбільш старовинних ікон у церкві вважається ікона Святої Теклі. Вона була написана кіпрським іконописцем Иоанникисом в XVIII столітті. Біля входу в монастирську церкву розташовується стенд з фотографіями. На ньому можна побачити фотознімки дітей, зцілених завдяки чудесній глині, яку привозять з монастиря Святої Теклі. Біля входу в монастир знаходиться джерело зі святою водою. Щорічно монастир відвідують понад двадцять тисяч туристів.