Московський Державний Університет на Мохової

252

Пам’ятки до Московського Державного Університету на Мохової, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід до Московського Державного Університету на Мохової, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Московський Державний Університет на Мохової – це одне із старовинних будівель Москви. Воно було побудовано в 1775 році після закінчення п’яти років як імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ «Про заснування московського університету». Цьому посприяв Михайло Ломоносов. Будівля університету було зведено на місці старих садиб і церковних постів, проте повністю його закінчили 1786-1793 роках.

Архітектором проекту виступав М. Козаків. За свою 250-річну історію будівля університету кілька разів перебудовувалася. На сьогоднішній день корпус виглядає досить велично. Білі колони підтримують дах і прикрашають фасад будівлі. Корпус пофарбований у білий колір, що додає йому шарму і величі. Внутрішнє оздоблення університету стримане. Тут розміщуються навчальні зали, в яких молоде покоління «гризе граніт науки».