Муніципальний парк Ататюрка в Бельдібі

106

Пам’ятки в Муніципальний парк Ататюрка в Бельдібі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Муніципальний парк Ататюрка в Бельдібі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 1 563

Муніципальний парк Ататюрка в Бельдібі є власністю міста, і плюсом даного моменту є те, що тут ретельно стежать за дотримання порядку і чистоти. Однією стороною парк межує з однойменним проспектом, з іншого боку, через дорогу, знаходиться узбережжі з муніципальним ж пляжем.

У парку проведені капітальні роботи по озелененню, що, в свою чергу, допомагає місцевим жителям і туристам сховатися у спекотний день в тіні розкішної місцевої фауни. На території парку Ататюрка знаходяться приватні кафе, які з радістю поселять, напоять і нагодують втомлених візитерів цієї сонячної країни.

Пішохідна територія парку викладена мощення плиткою, що створює, у свою чергу, теж позитивний вплив на прохолодний мікроклімат цього чудесного рукотворного природного творіння.

Варто відзначити, що з парку здійснюється безпосередній вихід на муніципальний пляж Бельдібі. Однак, для дотримання чистоти і порядку, є певні обмеження на вхід. Тобто на пляж можна заходити тільки без домашніх тварин і з обмеженням за внесок речей, потенційно загрожує засміченням пляжу. Враховуючи всі заходи, а також те, що на пляжі проводиться щотижнева капітальна прибирання території ця місцевість, по всій видимості, є найчистішою в Бельдібі.