Музей «Дача Шаляпіна»

330

Пам’ятки в Музей «Дача Шаляпіна», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей «Дача Шаляпіна», екскурсовод, замовити екскурсію,

Музей «Дача Шаляпіна» – це одна з головних визначних пам’яток Кисловодська, розташована в центрі старої частини міста, в 150 метрах від залізного вокзалу. Він був створений в 1988 році і відразу ж став одним з найбільш шанованих культурних місць. Будівля цього популярного літературно-музичного музею являє собою прекрасний особняк з оригінальними башточками і кольоровими віконними вітражами. В даний час він пропонує гостям та глядачам міста захоплюючі екскурсії, різні літературно-музичні програми, а також концерти класичної музики.

В експозиції музею Шаляпіна представлено безліч цікавих рідкісних книг, фотографій, документів, фонограм чудесного шаляпинского голосу, документальних кінокадрів і видів старого Кисловодська. У лівому крилі будинку розташована виставка багатих біографічних та історичних матеріалів, пов’язаних з творчістю і роками життя Ф. В. Шаляпіна.

Також тут знаходяться роботи сина великого співака Бориса Федоровича, чудового художника -портретиста. Багата життя Шаляпіна зберігає в пам’яті нащадків безліч яскравих подій, які вражають і надихають. Побувавши в музеї, ви отримаєте масу позитивних емоцій, а також зможете зробити гарні фотографії.