Музей електротранспорту

282

Пам’ятки в Музей електротранспорту, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей електротранспорту, екскурсовод, замовити екскурсію,

Музей електротранспорту в Нижньому Новгороді розташовується на території тролейбусного депо, неподалік від центру міста. Дістатися до нього можна під час екскурсії на унікальному трамваї-кафе, який курсує по Нижньому Новгороду. Це єдиний в Росії музей, присвячений розвитку міського транспорту.

В експозиції під відкритим небом представлено близько півтора десятків різних моделей трамваїв і тролейбусів, які у різні роки ходили по міським маршрутам. Нижній Новгород у цьому плані унікальне місто, адже саме тут був пущений перший трамвай. Історія нижегородського трамвая веде свій відлік з 1896 року, коли тут з’явився трамвай «Ерлікон», який тут представлений у відновленому вигляді — його відреставрували у 1987 році спеціально для зйомок фільму. Крім того, тут можна у всіх деталях розглянути вагони, в яких громадяни переміщалися по місту в 20-30х роках ХХ століття. І найголовніше, що всі експонати можна не просто чіпати руками, в них можна посидіти і відчути себе в ролі пасажира або водія.