Музей Монтефиори Млин Моше

134

Пам’ятки в Музей Монтефиори «Млин Моше», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей Монтефиори «Млин Моше», екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

У 1855 році англійський банкір і благодійник сер Мойсей (Моше) Монтефиори викупив в одного заможного мусульманина десять акрів землі за межами Старого міста, який був до того часу перенаселений. На новій ділянці він почав будувати будинки — почалося поступове розширення Єрусалиму за межами старих міських стін.

Через п’ять років на землі Монтефиори вже розташовувалися два житлових будинки і дві синагоги по краях, власний резервуар з водою, оснащений насосом — нечувана розкіш по тим часам! Крім усього іншого був джерело для обмивання і піч для випічки хліба. Незважаючи на всі зручності, бажаючих переселитися сюди не було навіть за гроші, і тільки після епідемії холери в 1866 році всі квартири в новому районі виявилися зайнятими.

У 1870 році була побудована млин, в якій згодом і розташувався музей. Поряд з млині розташований павільйон, де зберігається карета сера Монтефіоре. І карета, і млин прикрашені родинним гербом Монтефиори. Експозиція музею присвячена історії Єрусалиму в період розширення міської території. Тут зберігаються різноманітні предмети, що розповідають про родину Монтефиори, безліч фотографій, картин і документів.