Музей-театр «Сказкин Дім»

479

Пам’ятки в Музей-театр «Сказкин Дім», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Музей-театр «Сказкин Дім», екскурсовод, замовити екскурсію,

Музей-театр «Сказкин Дім» розташований в Олександрівському парку, в місті Санкт-Петербург, Росія. Це інтерактивний музей, який буде цікавий як дітям, так і дорослим. Тут ви можете зануритися в атмосферу чарівного міста, серед героїв популярних російських та зарубіжних казок. Він відкрився в серпні 2009 року. Його унікальність – у театральному форматі, що дозволяє дітям і дорослим в буквальному сенсі потрапити в казку.

Всім гостям рекомендується посидіти на ліжках Трьох ведмедів, в ступі Баби-Яги, пролізти через піч у печеру Кощія Безсмертного, почути дихання Змія Горинича, підібрати ключик до заповітної дверцятах, приховує чарівну паличку. Здійснити подорож по фантастичним інтер’єрів музею дітям допоможуть герої улюблених казок. Запам’ятайте: у музеї-театрі «Сказкин Будинок» необхідно обов’язково записуватися на всі екскурсії по телефону або через форму бронювання на сайті. Тут проводяться інтерактивні екскурсії – прогулянки по казках, вистави, дитячі вистави, Дні Народження, випускні вечори, майстер-класи для дорослих і дітей, тренінги для батьків.