Набережна Сен-Тропе

448

Пам’ятки в Набережна Сен-Тропе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Набережна Сен-Тропе, екскурсовод, замовити екскурсію,

Набережна Сен-Тропе знаходиться на півдні Франції. Невелике містечко населення налічує близько 6000 чоловік. Історія поселення починається з II століття до нашої ери. Сьогодні воно є туристичним центром Франції. Сюди люблять приїжджати зірки, політики. Туризм в цій частині Франції є основним доходом населення.

Набережна Сен-Тропе – чудове місце для відпочинку. Воно відмінно підійде для проведення романтичного вечора. Уздовж набережної знаходиться безліч ресторанчиків з чудовою кухнею. Весь затоку заставлений білосніжними дорогими яхтами. На вулиці дуже часто можна насолодитися виставками місцевих художників і навіть прикупити картини або сувеніри на пам’ять про цьому райському місці Франції.

Сен-Тропе знаменитий своїми карнавалами і фестивалями. Тут знаходиться одна з найстаріших фортець Франції, з якої відкривається чудовий вид на Альпи і на місто. Це місце гідно відвідування!