Національний парк гори Столовой

122

Пам’ятки в Національний парк гори Столовой, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Національний парк гори Столовой, екскурсовод, замовити екскурсію,

Національний парк Столової гори розташовується в Західній Капській провінції, пролягає на території гірського хребта, що утворює мис під назвою Cape Peninsula. Привабливий тим, що має неперевершений ландшафт і дивовижну рослинність.

На території парку є кілька цікавих об’єктів, які необхідно перевірити: Столова гора, Пляж валунів, мис Кейп Пойнт і мис Доброї Надії.

Столова гора названа так із-за своєї форми: вона підноситься на висоту 1086 метрів над рівнем моря. Вершина гори є плоскою і оточеної по периметру скелями. На горі є декілька маршрутів для скелелазіння і простягається канатна дорога, з якої відкриваються чудові види. Також на вершину гори можливі піші прогулянки.

Пляж валунів являє собою бухту, розташовану на Капском півострові. Приваблює тим, що дає можливість поспостерігати за колонією африканських пінгвінів, в яку входять понад 3000 цих чудових істот.

Мис Доброї Надії вважають самої південної точки Африки, раніше він служив маяком для мореплавців і, за легендою, в цьому районі приречений вічно кружляти «Летючий Голландець». На мисі мешкає близько 250 видів різних птахів, в тому числі і страуси.