Нічний диско-клуб Малібу

130

Пам’ятки в Нічний диско-клуб "Веселка", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Нічний диско-клуб "Веселка", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 813

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

«Малібу» — це набагато більше, ніж просто дискотека. Цей знаменитий нічний клуб, найбільший не тільки в Євпаторії, а й у всій Україні, який входить до числа найбільших клубів Європи. Між тим коріння модного закладу йдуть в радянський час. «Малібу» виріс з простої танцмайданчика «Веселка». З 2004 року тут грає тільки електронна музика, регулярно запрошуються популярні діджеї.

Клуб займає три яруси і може вмістити більше трьох тисяч чоловік одночасно. Величезний танцпол, звичайно, — центр заклади. Особливо імпозантно виглядає з оглядового майданчика на верхньому ярусі. Дев’ять барних стійок ненав’язливо забезпечують можливість промочити горло і перепочити.

З технічної точки зору, клуб володіє всім необхідним — і світлом і звуком, і простором — щоб втілювати тут найсміливіші задуми. Тут дійсно проходять яскраві вечірки зі спецефектами і приголомшливими шоу.