Нижнеимеретинская набережна

493

Пам’ятки в Нижнеимеретинская набережна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Нижнеимеретинская набережна, екскурсовод, замовити екскурсію,

Нижнеимеретинская набережна – це головна прогулянкова зона в новому районі Сочі, зведеному в рамках підготовки до Зимових Олімпійських ігор 2014 року. Це справжній центр тяжіння для всіх відвідувачів Олімпійського селища і прекрасне завершення комплексу споруд Олімпійського парку. Простягнувшись практично більш ніж на сім кілометрів, Нижнеимеретинская набережна, наче нитка, що з’єднує всі головні спортивні споруди.

Набережна умовно ділиться на дві частини, більша з яких вимощена кольоровою тротуарною плиткою і є пішохідною зоною. Друга частина має прогумоване покриття і відведена для велосипедистів, яких тут дуже багато. Для відпочиваючих на набережній обладнані зручні прогулянкові зони з клумбами і лавками, а вздовж набережної висаджені пальми і встановлені масивні чавунні ліхтарі химерної форми, виготовлені на Челябінському металургійному заводі. Прогулюючись по набережній, можна помилуватися оригінальними інсталяціями та арт-об’єктами і прекрасним видом Олімпійського парку.