Новосибірський обласний театр ляльок

414

Пам’ятки в Новосибірський обласний театр ляльок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Новосибірський обласний театр ляльок, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 4 001

Новосибірський обласний театр ляльок був заснований в Новосибірську в 1933 році. Тоді це була лялькова студія при Тюгу. Перший ляльковий сезон відкрився 1 травня 1934 виставою «Петрушка в гостях у школярів». З тих пір театр став улюбленим місцем дітей і дорослих.

Під час війни, в період з 1942 року по серпень 1945 року, театр був філією евакуйованого в Новосибірськ Московського театру ляльок під керівництвом С. Образцова і увібрав в себе кращі традиції. Неповторну гру акторів запам’ятали багато діти і дорослі.

У виставах задіяні сотні різних ляльок – очеретяні ляльки та ляльки-маріонетки, рукавичні та планшетні персонажі. Також актори стали використовувати маски, передаючи пластикою свого тіла і лялькою руху і настрій того чи іншого героя. Сьогодні театр багато гастролює по світу, бере участь у лялькових фестивалях і конкурсах і, що найголовніше, продовжує радувати тисячі дітей по всьому світу.