Обсерваторія Састерия

471

Пам’ятки в Обсерваторія "Састерия", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Обсерваторія "Састерия", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 22 731

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

«Састерия» – це невелика приватна обсерваторія, розташована на південно-сході острова Крит, відвідування якої дозволить ненадовго відволіктися від пляжного відпочинку і здійнятися в небо.

Власники обсерваторії – бельгійська пара. Філіп – справжній фанат і романтик зірок, Шанталь допомагає йому і проводить заняття в арт-майстерні, яка існує тут же, при обсерваторії. Їх привітність та знання своєї справи дозволяють відчувати себе комфортно і досвідченим астрономам, і новачкам.

«Састерия» працює цілий рік і володіє прекрасним сучасним обладнанням – безкраї простори Всесвіту видно як на долоні. Після прогулянки по закутках космосу можна вилити свої враження на папері під чуйним керівництвом Шанталь. Малюнок олівцем чи аквареллю стане прекрасним нагадуванням про знайомство з картою зоряного неба.

Обсерваторію можна відвідати як індивідуально, так і в складі групи. Екскурсії проводяться англійською мовою. Є прокат телескопів.