Оглядовий майданчик Grand Canyon Skywalk

235

Пам’ятки в Оглядовий майданчик Grand Canyon Skywalk, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Оглядовий майданчик Grand Canyon Skywalk, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Гранд-Каньйон всесвітньо відомий і дуже популярний, причому не тільки у любителів Дикого Заходу і красивої природи, але і у науковців, бо його скелі і печери, та й сам каньйон в цілому – величезна скарбниця знань для геологів, археологів та біологів. І все ж широкій публіці він відомий в першу чергу як неземної краси місце.

Справжнім подарунком для відвідувачів Гранд-Каньйону стало завершення у 2007 році будівництва підковоподібної оглядового майданчика, що виступає над каньйоном на двадцять метрів. Скляні (відвідувачам видається спеціальне взуття, щоб не дряпати скло) поверхні оглядового майданчика абсолютно не заважають огляду і створюють відчуття ширяння над Гранд-Каньйоном, дозволяючи від усієї душі насолодитися унікальними пейзажами цього місця.

Описати все, що можна побачити в Гранд-Каньйоні, неможливо, кожна з численних і унікальних пам’яток цього природного пам’ятника гідна звання перлини у світовій скарбниці і окремої розповіді. Можна тільки відзначити, що Grand Canyon Skywalk – прекрасна можливість по-справжньому перейнятися неповторним духом цього місця.