Осиричні статуї з картушами Рамзеса II

396

Пам’ятки в Осиричні статуї з картушами Рамзеса II, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Осиричні статуї з картушами Рамзеса II, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

В часи фараона Тутмоса III за святилищами, які примикали до ювілейного храму розташовувалася кам’яна храмова стіна, із зовнішнього боку якої знаходилося святилище “Амона – чує молитви”. Подібні святилища можна зустріти в багатьох храмах, але потрапити з них на територію самого храму неможливо – вони призначалися для простих єгиптян, яким заборонялося входити на священну територію.

На стіні святилища часто зображувалися “вуха бога”, готові почути молитву. Фронтальна частина святилища прикрашена осирическими статуями з картушами Рамсеса II. Осиричні статуї – це особливий тип пам’яток Стародавнього Єгипту, це зображення фараона у вигляді бога Осіріса зі схрещеними на грудях руками. В руках – звичні атрибути Осіріса: жезл і батіг. По обидва боки від статуї Рамсеса II перш височіли масивні обеліски Хатшепсут, з яких збереглися лише підстави.