Острів Ко Липі

260

Пам’ятки в Острів Ко Липі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Ко Липі, екскурсовод, замовити екскурсію,

До Липі користується популярністю у любителів активного відпочинку, звиклі за одну поїздку відвідувати відразу кілька місць. Справа в тому, що завдяки зручному розташуванню острова, деякі мандрівники поєднують відвідування відразу двох країн: Малайзії і Таїланду.

Хоча біжить спосіб життя зовсім не відповідає нірвані, що панує на острові Ко Липі. Можна викинути годинник: час тут завмер, а мешканці острова ніби з головою занурені в дрімоту. Хоча і для бажаючих добре і голосно повеселитися тут теж може знайтися місце. А втім, куди поспішати? Влаштуватися зручніше на білому пісочку і спостерігати за найчистішої світло-бірюзовою водою Андаманського моря – вже неабияке задоволення.

Поїздка на Ко Липі виявиться неповноцінною, якщо не спробувати кулінарні витвори місцевих кухарів. У ресторанах острова завжди можна спробувати найсвіжішу рибу, смачні тигрові креветки і кальмари.