Острів Комодо

659

Пам’ятки в Острів Комодо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Острів Комодо, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Природа
>

Цей невеликий острівець на схід від Балі насамперед знаменитий завдяки гігантським ящіркам – драконам Комодо…

Комодські варани – справжні дракони нашого часу. Дорослі особини досягають п’яти метрів в довжину і ваги в 200 кг. З часів Юрського періоду варани майже не змінилися, і їх зовнішній вигляд породив безліч переказів і легенд протягом тисячоліть. Ці агресивні і кровожерливі істоти відчувають себе господарями острова, адже вони знаходяться під захистом Національного парку і не знають природних ворогів. Харчуються дракони іншими мешкають на острові тваринами: оленями, кабанами, буйволами, дикими козами і свинями. А одного разу їх жертвою став навіть відомий мисливець – німецький барон Рудольф фон Редінг. Але зараз людям боятися нічого – дракони не відчувають в них потенційного ворога і дозволяють підійти до себе досить близько.

Ще дуже приваблюють туристів підводні сади і рожеві пляжі. Пісок набуває такий незвичайний відтінок завдяки коралів. Рифи і прозорі води океану – ось що робить острів Комодо найкращим місцем для любителів підводного плавання.