Пагода Лін Ынг

499

Пам’ятки в Пагода Лін Ынг, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пагода Лін Ынг, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пагода Лін Ынг – це звичайний храм, яких багато у В’єтнамі, але знаменитий своєю статуєю в’єтнамської богині Куан Ам і оглядовим майданчиком. Найбільший храм в місті побудований в традиційному східному стилі XVIII столітті. Розташований на півострові Шонча недалеко від центру міста Дананг. Храм знаходиться на висоті 200 метрів над рівнем моря.

Статуя богині заввишки 67 метрів стоїть спиною до гори і дивиться на море, а в руці тримає чарівну латаття, приносить благополуччя морякам. На капелюсі богині стоїть статуя Будди висотою 2 метри. Всередині статуї 17 поверхів, на кожному з яких 21 статуя Будди в різних позах і з різним виразом почуттів на обличчі, але для відвідування відкрито тільки перший поверх. Якщо піднятися на оглядовий майданчик, то звідти відкривається прекрасний вид на затоку Дананг і саме місто. Також на території пагоди стоять 18 невеликих статуй.

Під час війни з американцями, пагода і статуя богині майже повністю були зруйновані. Але через багато років, вже в наш час храм був відбудований заново. Вважається, що храм рятує й захищає місцевих рибалок, які опинилися в біді на море.