Палац Кепенік

357

Пам’ятки в Палац Кепенік, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац Кепенік, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 346

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Палац у стилі бароко розташований на острові в центрі Старого міста. Він був побудований для майбутнього короля Фрідріха I, а сьогодні тут розташовується Музей сучасного мистецтва.

Палац був побудований на основі слов’янського замку VI століття і палацу в ренесансному стилі, датирующимся XVI століттям, за проектами архітекторів Рутгер фон Лагерфельд і Арнольда Нерінга.

Однак доля господаря будинку склалася не дуже щасливо. За наказом солдатів короля Фрідріха Вільгельма звинуватили в діях проти власного сина — майбутнього короля Фрідріха II. Процес у його справі відбувся у палаці в 1730 році. Фрідріх був засуджений, і лише втручання впливових вельмож врятувало його від страти. З 1749 по 1782 рік палац був місцем проживання вдови принцеси Генрієти Марії, а в 1804 році його купив граф Шметоу.

У свій час Кепенік був і в’язницею, і школою, і будинком для знатних осіб. З шістдесятих років XX століття в будівлі знаходиться Музей східного мистецтва. Після істотного відновлення Кепенік відкритий для публіки, представляючи цінні експонати від ренесансу і бароко до рококо.