Палац князів Чавчавадзе

406

Пам’ятки в Палац князів Чавчавадзе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац князів Чавчавадзе, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

В Цинандалі, в кахетинської області, розташовується красива садиба XIX століття сімейства Чавчавадзе. В даний час – це будинок-музей відомого дипломата громадського діяча Олександра Чавчавадзе.

Відвідувачі зможу оглянути інтер’єри кабінету, спальні, столової кімнати та кухні. Особливий культурологічний інтерес представляє предмета побуту: картини, гобелени, годинники, подаровані Олександром Грибоєдовим, витинанки, створені дочкою Олександра Чавчавадзе. Відтворена обстановка і захоплюючий розповідь гіда допомагає уявити дивовижну епоху «золотого» століття.

Всім відвідувачам, колись гостинного дому, завжди цікаво відвідування винних підвалів і заводу, заснованого в 1886 році. Крім розповіді екскурсовода про створення винних підвалів в розкішному парку садиби і методах виробництва вина у східній Грузії, всі бажаючі можуть продегустувати колекційне вино. У підвалах і досі зберігається понад 16 тисяч пляшок рідкісних сортів вина, найстаріший зразок відноситься до 1814 року розливу.