Палац Європи

813

Пам’ятки в Палац Європи, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палац Європи, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 622

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Французький містечко Страсбург, розташований на кордоні Німеччини і Франції, вважається столицею Європи, тому що саме тут знаходяться адміністративні органи Європейської ради. Європейський квартал відрізняється своєю особливою атмосферою і сучасною архітектурою. Палац Європи знаходиться саме в цьому кварталі, його неможливо сплутати з чимось іншим. Він має чотирикутну форму, зведений з рожевого пісковика, а для його оформлення було використано багато скла зовні і зсередини. На площі перед фасадом встановлені прапори країн — членів Європейського союзу, заснованого в 1949 році. Основна частина Палацу Європи зроблена як просторий амфітеатр, навколо якого розташовуються величезні сталеві конструкції з великою кількістю скла і мальовничі внутрішні сквери.

Палац Європи в Страсбурзі був побудований в 1975 році для Ради Європи – першої парламентської асамблеї міжнародної історії, яка була створена для найбільш тісного співробітництва європейських країн, політика яких заснована на дотриманні прав людини. Унікальність Європейського кварталу полягає в тому, що модернізований Палац Європи зі скляними будинками оригінальної форми відмінно контрастує з його середньовічними будівлями.