Палацовий комплекс Мафры

306

Пам’ятки в Палацовий комплекс Мафры, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палацовий комплекс Мафры, екскурсовод, замовити екскурсію,

Палацовий комплекс Мафра розташований в передмісті Лісабона і є найбільшим королівським палацом в Португалії. Він знаменитий численними чудовими скульптурами, картинами та італійськими статуями. Довгий час палац використовувався в якості мисливської резиденції, тому тут зібрано багато мисливських трофеїв.

Ця дивовижна будівля була побудована в XVIII столітті за розпорядженням короля Жуана V. З плином часу унікальна споруда перетворилася на літню резиденцію короля, а в середині ХІХ століття його задня частина була відведена для потреб збройних сил. В даний час палацовий комплекс оголошений національним пам’ятником, а в кінці ХХ століття тут проводилися реставраційні роботи.

Палацовий комплекс ансамблю включає величний монастир францисканців і значну королівську бібліотеку. Будівля займає площу близько 40 000 квадратних метрів, на якій розміщуються 880 приміщень.

Окремої уваги заслуговує відома палацова бібліотека, вражаюча уяву значною колекцією стародавніх книг. Деякі фоліанти, що мають багатовікову історію, написані на золотих сторінках.