Палаццо Фарнезе

759

Пам’ятки в Палаццо Фарнезе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Палаццо Фарнезе, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 13 503

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Палаццо Фарнезе є прекрасним втіленням архітектурного стилю ренесанс і вже більше століття служить посольством Франції в Римі. Прямокутна будівля з квадратним внутрішнім двором розташоване на однойменній площі міста. Незважаючи на те, що над палаццо працювали різні архітектори, їм вдалося створити гармонійну і масштабну споруду, головною прикрасою якої вважається дворик, оточений масивними аркадами і колонами.

Будівництво палаццо в 1511 році почав Антоніо Сангалло. За 35 років він побудував триповерхову будівлю, через центральний вхід якого відкривався внутрішній двір, а аркада лоджії відкривала вид на Тібр. Після його смерті в 1546 році керівництво проектом доручили Мікеланджело, який додав до фасаду великої виступаючий карниз, балкон над центральним входом і спроектував третій ярус дворика. У 1547 році роботу над західним фасадом почав Джакомо Віньола і лише в 1589 році її завершив Джакомо справи Порту.

Парадна кімната палаццо розписана міфологічними фресками авторства Карраччі, але оскільки він закритий для відвідування, розглянути їх можна прямо з площі перед будівлею – ввечері його підсвічують спеціальні ліхтарі.