Памятник банкіру у Єкатеринбурзі

112

Пам’ятки Пам’ятник банкіру в Єкатеринбурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник банкіру в Єкатеринбурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пам’ятник банкіру в Єкатеринбурзі – це один з найбільш чудових пам’ятників міста. Він був встановлений в 2006 році на центральній вулиці міста. Пам’ятник встановили безпосередньо поблизу центрального державного банку Єкатеринбурга. Рішення встановити такий незвичайний пам’ятник було прийнято місцевою владою міста. Його розробку довірили команді молодих талановитих скульпторів.

Пам’ятник досить незвичайний і виглядає дуже цікаво. Він виготовлений з латуні. Монумент виконаний у вигляді банкіра, одягненого в одяг старовинних років, а його погляд загадково спрямований удалину. Саме таким побачили скульптори образ банкіра. Прилегла територія викладена вишуканою плиткою і відрізняється чистотою. Особливою популярністю користується цей пам’ятник у мандрівників, які приїхали з-за кордону, а зробити фото на його тлі стало доброю традицією.