Памятник невідомому солдату

160

Пам’ятки Пам’ятник невідомому солдату, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пам’ятник невідомому солдату, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Пам’ятник невідомому солдату знаходиться біля Собору Святої Софії на площі Олександра Невського. Меморіал був урочисто відкритий у 80-ті роки XX століття, подія приурочена до святкування 1300-річчя визволення Болгарії від Османського гніту.

Пам’ятник це данина болгарського народу своїм солдатам, які билися в боях за свою країну. На підставі пам’ятника викарбувані слова знаменитого болгарського поета Івана Вазова, які присвячені всім тим, хто героїчно загинув, захищаючи свою вітчизну.

На постаменті встановлено бронзовий лев, здавна вважається символом Болгарії. Він сповнений гідності і величі. Близько лева стоять урни із землею, привезеною з місця боїв за Старої Загорілася і Шипці. Всю композицію доповнює вічний вогонь.

Пам’ятник досить скромний без звичної помпезності, характерної для архітектури Болгарії. Біля меморіалу постійно проходять церемонії за участю президента Болгарії