Парк атракціонів на острові Даманському

412

Пам’ятки в Парк атракціонів на острові Даманському, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк атракціонів на острові Даманському, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 3 278

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Парк атракціонів на острові Даманському – це невеликий розважальний парк в історичній частині Ярославля, розташований на острові Даманському, в місці злиття річок Которосль і Волги. Щоб до нього потрапити, потрібно пройти через пішохідний міст Молодят, обвішаний замками щастя. Парк атракціонів займає практично всю територію острова.

У розважальному парку є безліч атракціонів для дітей і дорослих. Тут є ланцюгова карусель, автодром, міні-джек, кімната сміху, два колеса огляду (дитячий і дорослий), батут, надувна гірка, пневматичний тир та інші цікаві атракції. Дорослим найбільше подобаються «Восьминіг», «Марс» і «Шалений потяг» (аналог американських гірок). Також у парку є 5D кінотеатр і кілька кафе. В парку атракціонів на острові Даманському заборонено пересуватися на велосипедах, роликових ковзанах.