Парк-музей російської казки імені А. С. Пушкіна

425

Пам’ятки в Парк-музей російської казки імені А. С. Пушкіна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Парк-музей російської казки імені А. С. Пушкіна, екскурсовод, замовити екскурсію,

Однією з численних визначних пам’яток Волгоградської області є Парк-музей російської казки імені А. С. Пушкіна, розташований в селищі Кіровець, неподалік від міста Волзький. Це унікальне місце, в якому можна здійснити захоплюючу подорож, цікавий не тільки дітям, але і дорослим. Кощій-безсмертний і Русалка, Омелько і Царівна-жаба, Балда і Соловей-розбійник — всіх цих казкових персонажів ви зможете побачити в унікальному музеї російської казки. До того ж, дітям буде представлена можливість почути розповідь від цієї Баби-Яги і дядечка Чура. Тут працюють тільки висококваліфіковані аніматори, які зможуть влаштувати вам і вашим дітям справжнє свято.

Ідея створення цього закладу прийшла на розум місцевої жительки Тетяни Павлової. Вона разом зі своїм чоловіком взялася за виготовлення манекенів, декорацій та експонатів для задуманого музею російської казки. В даний час ведуться активні роботи з його розширення — планується розмістити тут 10-метрового кита, величезну голову Витязя з усім відомої казки «Руслан і Людмила», а також безліч інших визначних пам’яток. Це місце чудово підійде для активного сімейного відпочинку.