Пасажирські перевезення з Києва до Дніпра

9-6-2020

 

Цікавлять пасажирські перевезення Київ — Дніпро? Шукайте якісну і перевірену службу, яка б здійснювала такого роду перевезення на вигідних умовах? Перейшовши за посиланням http://zakaz-mikroavtobusa.dp.ua ви зможете вивчити всі автобусні рейси з Києва в Дніпропетровськ, які пропонує наша компанія .

Компанія гарантує, що поїздка буде не тільки комфортною і приємною, але ще і безпечною. Особливо дана послуга актуальна в період карантину. Компанія турбуватися про своїх клієнтів, тому надає для перевезень восьмимісні мікроавтобуси (щоб уникнути великого скупчення людей) з усіма необхідними заходами безпеки в період пандемії (маски, антисептики).

Пасажирські перевезення здійснюються регулярно. На сайті представлено детальний розклад маршрутів. Автобус і мікроавтобуси, які виходять на рейс, знаходяться повністю в справному стані. в салонах чисто, відсутні сторонні запахи, які не накурено. Досвідчені водії мають охайний зовнішній вигляд, в ідеалі володіють знаннями ПДР, не відволікаються під час їзди на сторонні розмови і дзвінки. Пі пасажирів не палять, не вживають ненормативну лексику і завжди ввічливі.

Автобуси оснащені всім необхідним для комфортних поїздок

  • зручні розкладні сидіння;
  • чистий салон;
  • наявність всіх необхідних засобів захисту в період пандемії;
  • безкоштовний Wi-Fi;
  • можливість зарядити в дорозі свої гаджети;
  • комфортна температура в салоні;
  • досвідчені водії.

Перш, ніж вийти на рейс, водій проходить кілька етапів ретельної перевірки, так як він несе відповідальність не тільки за транспортний засіб, але і за пасажирів.

Забронювати квиток можна дистанційно через інтернет, не виходячи з дому, або ж зв’язатися з менеджерами в телефонному режимі. Консультанти дадуть відповідь на всі питання, які стосуються перевезень і підберуть найбільш вдале для вас час виїзду. Вам не потрібно буде їздити на автовокзал, стояти в черзі за квитками. Завдяки дистанційній записи, на оформлення квитка піде приблизно 5-10 хвилин вашого часу. Всього пара кліків, і квиток у вас. Бронювати квиток ви можете заздалегідь, а оплату здійснити під час виїзду. Для броні необхідно заповнити встановлену форму на сайті в електронному режимі.

Якщо залишилися сумніви, ви можете вивчити відгуки постійних клієнтів, які багаторазово користувалися послугами нашої компанії і залишилися задоволеними.