Патріарший собор у Бухаресті

447

Пам’ятки Патріарший собор у Бухаресті, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Патріарший собор у Бухаресті, екскурсовод, замовити екскурсію,

Патріарший собор у Бухаресті, розташований на Митрополичому пагорбі, був заснований в XVII столітті за розпорядженням господаря Валахії Костянтина Щербана. Разом з Патріаршому палацом і Патріаршою резиденцією складає архітектурний ансамбль і є серцем православної Румунії.

Собор був побудований в період процвітання південній частині Румунії Валахії і зародження тут унікального брынковянского стилю. Храм на честь святих Костянтина і Олени був освячений в 1658 році і незабаром перетворений в місце перебування єпархіального митрополита Валахії.

Ім’я архітектора Патріаршого собору досі не відомо, проте є явне подібність у загальному плані будівлі з церквою в місті Куртя-де-Арджеш. Собор безліч разів реставрувався і майже не зберіг свою первісну форму. У 1925 році румунська православна церква була зведена в ранг Патріархату і собор став головним православним храмом Румунії.