Павільйон «Мясна промисловість» на території Всеросійського Виставкового центру

203

Пам’ятки в Павільйон «М’ясна промисловість» на території Всеросійського Виставкового центру, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Павільйон «М’ясна промисловість» на території Всеросійського Виставкового центру, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Павільйон «М’ясна промисловість» — це один із 75 павільйонів Всеросійського Виставкового центру (ВВЦ), розташованого в Москві. Цей центр — другий за величиною виставковий комплекс у місті.

У 1939 році центр відкрився як «Всесоюзна сільськогосподарська виставка» (ВСХВ), а в 1959 році його перейменували на ВДНГ (Виставка досягнень народного господарства СРСР). У ті часи цей виставковий комплекс був Головною радянської виставкою. Основна частина павільйонів була збудована у 1939 і 1954 роках. Інші будівлі добудовували в наступні роки існування країни Рад.

Павільйон «М’ясна промисловість» був побудований в 1954 році за проектом архітекторів Лісіцина Ст. і Чернокай С. Спочатку він називався «Главмясо», а в 1963 році перейменували в «М’ясну промисловість». Він також відомий, як Павільйон ВВЦ № 51.

Будівля являє собою гігантську споруду в стилі радянського монументального класицизму (цей спосіб іноді називають «сталінський ампір») з величезними колонами та ліпниною. На покрівлі будівлі підноситься велика скульптурна композиція, що зображує людини, укрощающего бика. Ця скульптура особливо подобається відвідувачам. В даний час будівля знаходиться в хорошому стані, його регулярно ремонтують.