Печерний монастирський комплекс Вардзіа

262

Пам’ятки в Печерний монастирський комплекс Вардзіа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Печерний монастирський комплекс Вардзіа, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Вардзіа — побудований в XII-XIII століттях печерний монастирський комплекс, протяжність якого складає 900 метрів вздовж лівого берега Кури в прямовисній стіні гори Эрушети і йде вглиб на 50 метрів.

У цьому дивовижному комплексі висічені до 600 приміщень різних функцій. Це лазні, церкви, каплиці, бібліотеки, житлові келії, трапезні, казнохранилища і багато іншого. Збереглися також і потайні ходи, зрошувальні системи та залишки водопроводу.

У печерному комплексі також розташований храм Успіння Пресвятої Богородиці, який знаходиться в центрі споруди. А найдивніше — це фресочные розписи на стінах, в яких можна знайти зображення цариці Тамари, царя Георгія III, Вознесіння Господнього і багато іншого.

Відвідати цей комплекс доведеться не один раз, щоб побачити всі приміщення, мистецтва, ознайомиться з історією монастиря. Можна написати книгу, посещяя це дивовижне місце, тому що в двох словах його не описати.