Пермський державний цирк

388

Пам’ятки в Пермський державний цирк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пермський державний цирк, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 846

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Пермський цирк має багату історію. Перше в місті циркову виставу поставив М. Труцці в 1884 році. А в 1896 році в Пермі зі своїми дресированими тваринами побував знаменитий Ст. Л. Дуров. 1897 рік ознаменований виступами цирку Боровського, звіринця Эйгуса, трупи дагомейцев і музею воскових фігур Боцва.

Всі перші вистави проходили в шапіто, потім для цирку було побудовано дерев’яну будівлю. Адреса цирку кілька разів змінювався, споруди зносилися, горіли. Нарешті в 1970 році на вулиці Уральській відкрився новий стаціонарний цирк, розрахований на 2047 глядацьких місць. А в 1995-му заробив цирковий музей, в якому представлено понад 15 тисяч експонатів, що включають афіші, книги, фотографії, реквізити, костюми і багато іншого.

Сьогодні Пермський державний цирк ставить унікальні програми за участю мавп-акробатів, пум, бурих і гімалайських ведмедів, пуделів, морських левів і інших тварин. На арені цирку з успіхом виступають імениті повітряні гімнасти, клоуни, силачі. Це улюблене місце відпочинку городян з дітьми та гостей Пермі.