Підземні галереї Крікова

495

Пам’ятки в Підземні галереї Крікова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Підземні галереї Крікова, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>

Колекція вин в Крикове – своєрідна енциклопедія винороба. Зовні енотека схожа з бібліотекою: безліч стелажів, опису на спеціальних картках, каталог. Тільки тут не читають. Тутешня колекція дозволяє фахівцеві отримати безцінні знання про вини: що з ним відбувається при зберіганні, які якості набуваються, коли вино досягає оптимуму і т. д.

Багатюща колекція вин з підземних галерей Крікова виглядає як казковий дивовижний світ. Напівтемрява, яскраві спалахи люмінесцентних ламп і таємничі колби з різнобарвною рідиною – різними винами. Тут заворожує сама атмосфера і усвідомлення того, яка величезна кількість дорогоцінного напою тут знаходиться.

Енотека почала створюватися в 1944 році в колишніх каменоломнях, але зберігаються тут і вина набагато більш старшого віку. На багато кілометрів простяглися під землею лабіринти вулиць з назвами Каберне, Аліготе, Фетяска і т. д. Тут, у підземних вапнякових печерах XV століття створені ідеальні умови: сухо, похмуро, підтримується постійна температура у всі сезони.

Найцікавіша для туристів частина сховища – льох у формі винного келиха. Тут зберігаються рідкісні колекційні вина, серед них: 19 пляшок з колекції Герінга, довоєнні червоні французькі вина та інші раритети.

Однак слід мати на увазі, що відвідування підземного сховища можливий тільки за попереднім записом.