Пивний ресторан Старина Мюллер

436

Пам’ятки в Пивний ресторан "Старина Мюллер", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пивний ресторан "Старина Мюллер", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

Один з чотирьох московських ресторанів «Старина Мюллер» з європейською кухнею і пивом більше 20 сортів. У ресторані можна пообідати за прийнятну ціну, так і організувати дитяче свято, урочиста подія або корпоративний захід.

«Старина Мюллер» по праву вважається рестораном європейського рівня. Інтер’єр приміщення розташовує до відпочинку, а смаком і різноманітністю страв буде задоволений навіть найвибагливіший гурман. Тут можна скуштувати страви, засновані на давніх німецьких рецептах і спробувати не тільки пиво різних марок, але і незвичайні пивні коктейлі.

Якості обслуговування приділяється особлива увага, приємний, ввічливий персонал намагається організувати своєчасну подачу страв у будь-який час дня. Спокійна тиха обстановка підійде для проведення ділових зустрічей. Для проведення свят в «Старовини Мюллер» є банкетне і дитяче меню, можна також замовити торт від шеф-кухаря.