Площа Леніна

621

Пам’ятки в Площа Леніна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Площа Леніна, екскурсовод, замовити екскурсію,

Площа Леніна, мабуть, є в будь-якому місті. Ось і в Твері є така площа, раніше правда вона іменувалася Восьмикутної площею, Фонтанної, Монументального, була площею Присутствених місць, Судової і навіть площею Правди. Свою сучасну назву отримала в 1935 році. Знаходиться вона на перехресті вул. Радянської, яка спрямована на південно-схід з північно-заходу, і виконує функцію головної осі міста, і Трьохсвятській пішохідній вулиці (спрямованої на південно-захід з північного сходу).

У площі форма правильного восьмикутника зі сторонами приблизно 50 метрів; в довжину протяжність площі становить приблизно 140 метрів, а загальна площа всієї території—11940 квадратних метрів; чотири будівлі, які розташовуються по краях площі, утворюють вісім кутів. Сформована площа за проектом П. Р. Нікітіна в 1760-ті роки. На площі Леніна ансамбль історичних споруд відносять до об’єктів федерального культурної спадщини.